В Україні продається антикварний завод

У Березані на Київщині продають унікальне підприємство – відреставрований пивзавод XIX століття (броварня Канського). Оголошення про це – у вчорашньому випуску газети «Авізо»:
Броварня – старославянская классическая пивоварня с солодовней, XIX век, уникальное здание, построенное купцом Бутовичем в 1879г, территория 1га, все коммуникации и токовая солодовня восстановлены, готовый бренд, 1100000у.е.
Тел.: (067) 2323565, моб.
Web: www.brovarnia.kiev.ua
Сайт продавця не залишить байдужим навіть бувалого олігарха. Отже, пивний бренд зі 130-річною історією, готовим збережено-відреставрованим виробництвом, заснований чехом, всього лиш мільйон
Погодьтеся, такі речі у нас (і не тільки у нас) трапляються нечасто.
Цікаво, чому ще досі броварнею не зацікавився ніхто із потужних пивних брендів? Хіба є ще у нас пивзаводи «в оригіналі» такого віку? Можливо, існує проблемна частина. Як це, до речі, так, пам'ятка 1879 року народження – і у вільному продажі?
Між іншим, Гугл з Яндексом підозроло мовчать, не даючи інших згадок про диво інженерної думки позаминулого століття. Хоча на містифікацію не схоже. Фотки – із rar-архіву, розміщеного на сайті продавця.



Dorohoff каже:
Никогда не думал, что в моей жизни наступит черная полоса, и у меня не хватит денег на пиво… Единственное, что смущает в этой пивоварне – так это какая-то подозрительная звезда Давида на эмблеме. В этом свете завод должен выкупить Бродский или Червоненко, и на ближайших выборах устроить дегустацию. Явка избирателей будет стопроцентной. Ну а чё, если жители европейской столицы руками сектантов с негром во главе за гречку избрали на пост мэра маразматика, сделавшего капитал на торговле кокаином, так почему не избрать пивного президента Бродского? Он забавный. Если я не ошибаюсь – первый украинский политик-блоггер. Рожа жирная – в три дня не обгадить, сразу тебе и реклама пива, и реклама сала. Кошерного. Не, ну реально, если каждый из кандидатов раздаст:
1) Черновецкий – гречку
2) Бродский – пиво
3) Тимошенко – каждому по яйцу
4) Янукович – ништяки в натуре
5) Ющенко – щиру подяку
… то кто победит на украинских выборах? За неимением Жириновского – Бродский, однозначно. А если кто думает, что Луценко – так Луценко снимут за попытку выборцям раздавать водку без закуски.
А вообще, если честно, лучшая пара президент – премьер для Украины ИМХО – Михаил Поплавский и Верка Сердючка. Такие же клоуны, как и в нашем правительстве сейчас, но более забавные. Так что, пацаны, клеим поролоновые сиськи – и на майдан, Сердючку в президенты?
Купи себе немного пива! | Dorohoff Blog каже:
[...] черная полоса, и у меня не хватит денег на пиво… Олекса Инфо сообщает, что в Березани, в Киевской области продают [...]
Кофевар Кофеварыч каже:
Читать про пиво – все равно, что пить газеты.
Олекса Юр каже:
Таки да – Бродському така тема пішла б
Колись розказували, що в його тусовці (партія Яблуко) був навіть тост: “Ну, чтобы Миша не похудел!”
Тому у Бродського є перспективи (народ хоче жирного життя)
Народ вже зрозумів, що від фейса президента багато залежить
Олекса Юр каже:
Пиво есть?/Пиво пить!
Олекса Юр каже:
А найсмішніше, що рік тому цей заводик був “по кишені” половині Києва. Продав квартиру-дві – і маєш
Кофевар Кофеварыч каже:
Если все киевские готы скинутся по червонцу, то купят себе собственный домик для готических вечерух… Офигительно дракульный пивзаводик. Я вот думаю, а если позвонить Оззи или Мэнсону – купят? Я бы купил. Вся планета усралась бы от зависти.
МегаПихаль каже:
Загнать в это здание Верховну Раду в полном составе и взорвать на хер вместе с памятником архитектуры.
Олекса Юр каже:
Бюджет міроприємства – лімон. Скинемся?
Олекса Юр каже:
Знайшов-таки інформацію про броварню Канського ще на одному сайті:
http://ukrainainkognita.org.ua/Ukr/Nkilometr/PKrug/pkrug.htm
http://ukrainainkognita.org.ua/putivnyk/pamiatky_ukr/gosp/berezan_zavod.htm
А я цілком серйозно думав, що містифікація
Там же інформація, що броварня – найстаріша споруда міста. Відповідно, мені досі незрозуміло, чому вона не пам'ятка архітектури, була приватизована, а тепер продається (ще невідомо, хто купить…) Хоча так і треба цій державі, яка не вміє берегти своє національне надбання. А якщо знайдеться нормальний господар – тим краще для самої пам'ятки.
Олекса Юр каже:
Да, 7-поверхова башта. Готішно
Зуби від ілюзій | Олекса Юр каже:
[...] Дмитра Пилипенка. Щойно впенившись, що історія може бути товаром, доповнююсь – палеонтологія [...]
Пилипенко Дмитро каже:
Тотожність між історією та палеонтологію можна встановити, адже палеонтологія – «історія древнього життя».
Тезу «Все продається» не сприймаю як абсолютну істину, але з тим, що навіть в палеонтології можна нарватись на певні спекуляції, згодний!=)
Олекса Юр каже:
В сучасному суспільстві “продається” – це достоїнство, а не недолік
Головне – не “опопсити”.