Олекса Юр

2009 Червень

Між Хрестом і Півмісяцем

28 червня 2009 • 13:07

Хороша стаття на сайті Братства. Як свідчить сьогодення – надзвичайно актуальна. Рекомендовано усім, хто досі вважає, що Бог «один».

Прочитала на днях книгу православного священика, який 10 років назад прийняв іслам. І зрозуміла, що популярні сьогодні антихристиянські фільми фінансуються не язичниками. А мусульманами. Ми дійсно недооцінюємо масштабів загрози. Думаємо, що сучасний світ неопоганський. Він таки неопоганський, але кінцева мета антихристиянських виступів – ісламізація. До єдиного Аллаха легше навертати тих, хто вважає Євангеліє переказом міфу про Митру, Аттіса чи Осіріса. Христа – черговим вчителем моральності, наряду з іншими вчителями античності. А не Господом – смиренним Агнцем і Царем слави одночасно.

P.S.: на Politiko стаття викликала потужну дискусію.

Черговий цап-відбувайло

28 червня 2009 • 0:00

Я в шоці. І це на фоні процвітання сервісів типу цього.

В райцентрах Київської області досі вільно продаються місцеві телефонні довідники.

А може, комусь просто знадобився ноутбук? :)

300-й

27 червня 2009 • 18:08

Полтавська битва

Сьогодні під Полтавою святкували свій 300-й день народження Росія і Хохляндія. Танцювали на кістках України, котра загинула у тім бою.

P.S.: Не поїхав – і не шкодую. Ще коли Ющенко тільки назначав Асадчева губернатором, я підсвідомо вже не сумнівався, що річниця перетвориться на повторну поразку. В українській політиці діють «спеціалісти» вузького профілю. Із чесними-пречесними очима :) .

Мовне питання

27 червня 2009 • 3:41

Російськомовна аудиторія значно більша за україномовну, але виходячи з цього твердження доцільніше було б писати китайською (чи хоча б англійською).

Яндекс мене вже не ігнорує

26 червня 2009 • 22:44

… як раніше. Навіть ТІЦ присвоїв (10, але все одно приємно :) ).
Читати далі →

Софт для твіттера

26 червня 2009 • 22:02

Сабж – на будь-який смак. І трішки стьобної екзотики :) .

Рекомендую: Ты можеш найти flash меню на kalinmob.ru
Я качаю игры на комп играть с kuso4ek.ru

Гральний бізнес заборонено!

23 червня 2009 • 15:42

Сьогодні Президент таки підписав закон про заборону грального бізнесу.
Читати далі →

Прес-портрети

23 червня 2009 • 6:05

У Яндекс-Новинах є чудова опція, прес-портрети. Приміром, ось мій (матеріали стосуються депутатської діяльності у минулому). Все геніально і просто, 3 параметри – місця роботи, цитати особи і про особу.

Якщо не замахуватися, як Яндекс, на весь масив кирилиці та всіх, хто в ньому згадується, застосувати частково ручну обробку, збільшити кількість параметрів – вийде толковий стартап :)

UPD.: аналог є на Інфороторі. Кращий. Але ж можна ще краще – або принаймні інакше.

Порятунок від себе

23 червня 2009 • 4:18

Як іноді тяжко буває знайти порятунок від самого себе! Від нудьги-депресії-лінощів-самобичування… Стоп! Інтернет хоч і безрозмірний, але ж і Всесвіт десь закінчується :)

You're gonna save me from myself
from myself, yes
You're gonna save me from myself

Як карають «мажорів»?

23 червня 2009 • 3:52

Пожурілі-отпустілі :)